Reis Mane;SHPALL ZI PARTIA SOCIALISTE

Shko poshtë

Reis Mane;SHPALL ZI PARTIA SOCIALISTE

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Jun 25, 2010 11:14 pm
Reis Mane
SHPALL ZI PARTIA SOCIALISTEBeme dhe c'nuk beme.
"Punuam" nate e dite.
Po nuk qe e thene.
Te hapnim kutit.

Ju qe na mbeshtete.
Ju bij edhe bija.
Me gisht ne by.. mbetet
S'ka cu ben partia.

Atje ne Amerike.
Sic e pate dhe vete
Me than ngreu e ik.
Me treguan halet.

Vetem Jorgo greku
Nja dy fjali i foli.
Neve shume na preku
Amerika s'pordhi

Prandaj burra gra
Sic na thosh Enveri
Morti qe na ra .
Force do na bieri
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi