Briliana Shaova:LAMURI Shqiptar

Shko poshtë

Briliana Shaova:LAMURI Shqiptar

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Oct 14, 2010 5:06 pm


FLAMURI___SHQIPTAR dhe SHQIPONJA 2-KRENARE DO te VALVITEN __ PERHERE __KRENARE ne QIELLIN E SHPIRTRAVE TANE !!! PERSHENDETJE MIQTE e MI dhe RESPEKTE !!! (B.Sh.)
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi