El Da:"Te pamundurat per njerezit jane te mundura per Perendine"

Shko poshtë

El Da:"Te pamundurat per njerezit jane te mundura per Perendine"

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Oct 16, 2010 10:48 pm

El Da:"Te pamundurat per njerezit jane te mundura per Perendine"


"Te pamundurat per njerezit jane te mundura per Perendine"
Nuk merakosem per te ardhmen time! Perendia i ushtrive ka qene, eshte dhe do te jete me mua. THANKS a lot GOD!!

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi