Dr. Ibrahim Rugova në hapjen e korrje-shirjeve në Kosovë

Shko poshtë

Dr. Ibrahim Rugova në hapjen e korrje-shirjeve në Kosovë

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 10, 2010 1:32 am


Presidenti historik Dr. IBRAHIM RUGOVA dhe nekryetari i LDD XHEMAJL HYSENI, Ne hapjen e kampanjes se korrjeshirjeve te Kosoves ( fshati cerrnicë komuna e gjilanit )
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi