Pershendetje per te gjith

Shko poshtë

Pershendetje per te gjith

Mesazh nga RADIO ZERI ILIRIDES prej Thu Nov 11, 2010 5:03 pm

Dëgjues të nderuar, kuizi i dituris dot fillon me 19.11.2010 nga ora 21.30 dhe do te zgjasë 5 javë. Çdo dëgjues ka të drejt pjesëmarrje dhe përpos anëtarët rrespektivisht stafi nuk ka drejt dhe familjaret e tyre si bashkëshortja dhe femijet
Regullat si vijon:
-personi që të shkojë në filane duhet të jetë i saktë në të gjitha pyetjet
-Pergjigjja në pyetje është 3 poena
- Mos përgjigjja e duhur i humb dy poena
-pytjet do te lexohen nga moderatori
-komisioni e vlerëson pyetjen te sakt ose të pasakt
-personi që merr pjesë në garë ka drejt të mendohet jo më shumë
se 90 sekonda ose 1.5 minuta.
kontakto dhe ti dhe mer pjes ne www.radioilirida.net tek rubrika urime dhe pershendetje tek rubrika kuzi i dituris plotso dhe tiKliko ne www.radioilirida.net dhe www.veqhite.net ku ju mundeni te gjeni aty shum informacione po ashtu dot keni mundësi per te dëgjuar radion me plot suksese dhe besueshmeri ne 100% RADIO ZERI ILIRDES ku cdo dit nga ora 19.00 realizon emisione te ndryshme me rubrika te ndryshme dhe me muzik te zgjedhur 24 ore tash ju mbetet te na vizitoni dhe te bideni per punun ton ju mir pret stafi yne profesional motoja jon ME NE AFER VENDLINDJES.Poashtu RADIO ZERI ILIRIDES tash mund ta degjoni dhe ne platformen digjitale ne diaspora tv kanali numer 11 poashtu tash degjohemi dhe ne iphone ne ket adres www.iphone.radioilirida.net cdo kund vlersohet puna profesionale jeto me ne jeto me me te mirin RADIO ZERI ILIRDES

RADIO ZERI ILIRIDES

Numri i postimeve : 1
Registration date : 11/11/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.radioilirida.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:58 pm

Pershendetje Mirserdhe Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi