Pershendetje nga Dardania1

Shko poshtë

Pershendetje nga Dardania1

Mesazh nga Dardania1 prej Sun Jan 16, 2011 4:31 pm

Pershendetje dhe Mir se ju gjeta te gjitheve ju pershendes perzemersisht me respekte nga ana ime
Dardania1
Dardania1

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 16/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Dardania1

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jan 18, 2011 12:30 pm

Mirë se vjen e dashur Dardania. Të Urojmë mirëseardhje me zemer!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Dardania1

Mesazh nga Dardania1 prej Tue Jan 18, 2011 1:04 pm

Faleminderit Mir se ju gjeta i Nderuari Zoteri Agim Gashi
Dardania1
Dardania1

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 16/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Dardania1

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:58 pm

Pershendetje Mirserdhe Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Dardania1

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi