Dr. Rugova dhe Ramush Haradinaj

Shko poshtë

Dr. Rugova dhe Ramush Haradinaj

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jan 18, 2011 2:38 am
Dr. Rugova dhe Ramush Haradinaj
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi