Ismail Rexhepi:Damarë jete!

Shko poshtë

Ismail Rexhepi:Damarë jete!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Apr 22, 2011 11:45 am

Ismail Rexhepi:Damarë jete!Skulptura "Bashkohuni" Njazi Xhemaili, Shkup
Foto- Sabit Rrustemi
Motivi, Grafika Dhe montazha Ismail Rexhepi..
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi