Përshendetje të gjithëve

Shko poshtë

Përshendetje të gjithëve

Mesazh nga R-Dugolli prej Fri Apr 22, 2011 2:02 pm

Përshendes të gjith vizitorët,të gjith të antarsuerit si dhe të gjith administratorët e kësaj faqe.
R-Dugolli
R-Dugolli

Numri i postimeve : 7
Registration date : 22/04/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje të gjithëve

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Apr 22, 2011 7:28 pm

Një administrator e ka kjo faqe më shumë hiq. Hahahaha të falennderit i dashur Rexhë e mirëse na ke ardhë.Rrespekt për Ty nga Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje të gjithëve

Mesazh nga R-Dugolli prej Sun Apr 24, 2011 11:40 am

Ok nuk e kam ditë se sa Administrator i ka kjo faqe,por dëshira ime ishte qe mos te lëaskënd mangu ne përshendetjen time.Kështu që të gjitha përshendetjet qe i kam drejtu pë ,,shumë administratorë'' ato dyfishohen dhe shumëzohen per nje administrator.
prap një korigjim -nuk jam Rexha!
R-Dugolli
R-Dugolli

Numri i postimeve : 7
Registration date : 22/04/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje të gjithëve

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Apr 24, 2011 11:54 am

PO cili je o i dashur miku im. Një dugoll e njof me ermin Rexhë!!!!Nejse, cili qofsh të përshëndes shumë!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje të gjithëve

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:58 pm

Pershendetje Mirserdhe Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje të gjithëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi