Gëzim Uruçi:(ALEGORI)....Fjala SINQERITET

Shko poshtë

Gëzim Uruçi:(ALEGORI)....Fjala SINQERITET

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon May 09, 2011 2:08 amGëzim Uruçi:(ALEGORI)....Fjala SINQERITET(ALEGORI)....Fjalen SINQERITET, se ku e lexova mbreme ne nje fjalore terminologjik, prej pergameni. U çudita, si qendronte aty perseri e strukur.... !...... Mu desh te shperthej ne ekstazen pushkinjane....... Dhe thirra ne kupe te qiellit, plot te qeshura: Perse, akoma njihet kjo fjale e sterlashte, ne token tuaj te mbjellur me pyje mekatesh. Hahahahahaahahaaaaaaa..... !
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi