Pershendteje nga Prizreni !

Shko poshtë

Pershendteje nga Prizreni !

Mesazh nga 6351 prej Tue Sep 06, 2011 8:15 pm

Tungjatjeta T'gjith !
Gjate shikimit te Emisonit Oxygen ne RTK z.Agim Gashi e lexoi nje poezi me pelqeu jasht mase ju kisha lut Ne qoft se ka mundesi , me ma gjet atë poezi te shrume me e qit ne ketë forum te z.Agim Gashit !


Faleminderit!!!Ju falemnderit miku im. Këtu e ke por duhet ta gjesh. Do ta gje unë dhe do ta afishij te ti.

Ja tani linku ku mund ta degjosh edhe në Youtube!

6351

Numri i postimeve : 2
Registration date : 06/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendteje nga Prizreni !

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Sep 06, 2011 9:29 pm

Tani e ke aty ku shkruajte i dashur Prizrenas!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendteje nga Prizreni !

Mesazh nga 6351 prej Thu Sep 08, 2011 3:41 pm

Faleminderit shum zotri Agim!!!!!
Allahu ju shperbleft per ate poezi !!!

6351

Numri i postimeve : 2
Registration date : 06/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendteje nga Prizreni !

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:56 pm

Pershendetje Mirserdhe Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendteje nga Prizreni !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi