Barcoleta të ndryshme

Shko poshtë

Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 18, 2008 3:34 am

Ishin dy bionde dhe po ecnin në park, dhe papritur njëra thotë:
- Ua sa keq një zog i ngordhur...
- Ku është???- thotë e dyta- dhe shikonte lartë në qiell...
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga sose prej Tue Nov 18, 2008 10:06 pm

çfar diference ka mes nje shtrige dhe nje zane?

10 vite martese..

sose

Numri i postimeve : 4
Registration date : 18/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga sose prej Tue Nov 18, 2008 10:10 pm

FERRI PER NJE AMERIKAN ESHTE,KU GUZHINA ESHTE ANGLEZE,TE DASHURIT JANE ZVICERIAN,POLICIA GJERMANE,MUZIKA FRANCEZE ,E TE GJTHA KETO TE ORGANIZUARA NGA SHQIPTARI.....

sose

Numri i postimeve : 4
Registration date : 18/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 18, 2008 11:13 pm

sose shkruajti:FERRI PER NJE AMERIKAN ESHTE,KU GUZHINA ESHTE ANGLEZE,TE DASHURIT JANE ZVICERIAN,POLICIA GJERMANE,MUZIKA FRANCEZE ,E TE GJTHA KETO TE ORGANIZUARA NGA SHQIPTARI.....

E ushtria e kujt?
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Saranda prej Thu Jan 22, 2009 1:37 am

ushtria arabe Smile

Saranda

Numri i postimeve : 4
Registration date : 21/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 22, 2009 8:22 pm

Saranda shkruajti:ushtria arabe Smile

Mirë e ke!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Mar 16, 2009 10:42 pm

Semundja ngjitese

Mjeku I drejtohet pacientit: - keni nje semundje jashtezakonisht te ralle. Do te vendoseni ne nje dhome te vecuar dhe atje do te hani vetem pica dhe krepa.

- Dhe keto do te me ndihmojne te sherohem?

- Jo, por ky eshte ushqimi I vetem qe nxe poshte deres.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Mar 16, 2009 10:49 pm

Djali dhe fashatari

Nje djale ne makine me nje shoqen e tij te liceut , pyet nje fshatar plak :
- Me fal ku te con kjo rrugice qe kalon permes pyllit ? Fshatari duke qeshur i thote:
- Drejt marteses or mik !

Miu dhe lopa

Lopa i thote miut, piciruk kaq i vogel dhe te kane dale mustaqet.
Miu i thote lopes, po ti moj kaq e madhe dhe nuk vesh sutjena.

Sheqeri

Ne nje periudhe krize sheqeri, patrulla e policise ndaloi nje kalimtar te hipur mbi karroce te ngarkuar.
- Dokumentat! - i tha njeri prej policeve. Kalimtari germoi neper xhepa dhe gjeti vetem pergjigjen e analizave te urines.
Polici, pasi e lexoi letren ku shkruhej, Albumine nuk ka, sheqer nuk ka...
Polici tha: - Domethene sheqer nuk paske? Kalo!


Shiu dhe polici


Tek po binte shi nje polic po ruante nje dyqan.
Shitesja i thote policit:
- zoti polic futuni brenda se po bie shi.
- polici - Ju faleminderit por po bie dhe jashte.


Dy burra

Zoti krijoi ne fillim dy burra.
Per arsye se benin sherr shpesh, u fshehu organet riprodhuese dhe u tha se kush i gjente i pari do te ishte burri tjetri mbetej te ishte gruaja.
Nuk dihet se si arriti por Adami i gjeti i pari, ndersa Eva i kerkon si e deshperuar dhe sot e kesaj dite.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta të ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi