Pershendetje ga fshati Akllap

Shko poshtë

Pershendetje ga fshati Akllap

Mesazh nga Vizitor prej Mon Nov 17, 2008 1:02 am

Emri: Naser
Mbiemri: Gashi
Te tjerat me vone hpresojme te ja kalojme mire kushe ne kete forum Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje ga fshati Akllap

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Nov 17, 2008 2:32 am

Naki shkruajti:Emri: Naser
Mbiemri: Gashi
Te tjerat me vone hpresojme te ja kalojme mire kushe ne kete forum Very Happy

Të falemnderit o kusha im. I mirë është dhe do të bashkpunojmë sigurisht. Tung, tung.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje ga fshati Akllap

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Nov 17, 2008 12:09 pm

Në emër të stafit të këtij Forumi dhe në emrin tim përsonal, të gjithë antarëve të rinjë u dëshiroj mirëseardhje.

Ndjehuni si në shtëpinë e Juaj të dashur motra e vllëzër!
Motoja e këtij Forumi le të mbetët afria me njëri tjetrin, zhdukja e urrejtjes ndërshqiptare dhe mbjllja e farës së dashurisë në të gjitha trojet e etnikumit të tokës së Arbërit.

Me mirëseardhje vllëzërore

Agim Gashi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje ga fshati Akllap

Mesazh nga asllan dibrani prej Tue Jan 06, 2009 2:38 am

Quhem Asllan Dibrani nga Shtutgardi në Gjermani. Jame një piktor ne fushën e kulturës, ku pretendoj që ta themeloj edhe shoqatën e piktorëve në Gjermani,praqndaj me impresionoj ideja e juaj me një faqe interneti të re duke shpresuar që të jetë një faqe e mirëfillt kombëtare pa ngjyrime të njëaneshme , që fatekëqesisht ishin dhe janë prezente akome tek shqiptarët, me ferkime te pa nevojshme politike duke i sjellë,dëme te konsiderushme kulturës, artiti dhe organizimit sidomos të emigracionit shqiptarë në Europë,në rrafshin kombëtare.Prandaj shfrytezoj rastin ta përshendes , stafin e kësaj faqëje të internetit dhe ta përgëzoj duke ju uruar një sukses te gjithëmbareshëm.Urime edhe ky fillim viti 2009 dhe gëzuar të gjithë antarëve të këtij forumi.

asllan dibrani

Numri i postimeve : 1
Registration date : 06/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje ga fshati Akllap

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 08, 2009 1:39 am

asllan dibrani shkruajti: Quhem Asllan Dibrani nga Shtutgardi në Gjermani. Jame një piktor ne fushën e kulturës, ku pretendoj që ta themeloj edhe shoqatën e piktorëve në Gjermani,praqndaj me impresionoj ideja e juaj me një faqe interneti të re duke shpresuar që të jetë një faqe e mirëfillt kombëtare pa ngjyrime të njëaneshme , që fatekëqesisht ishin dhe janë prezente akome tek shqiptarët, me ferkime te pa nevojshme politike duke i sjellë,dëme te konsiderushme kulturës, artiti dhe organizimit sidomos të emigracionit shqiptarë në Europë,në rrafshin kombëtare.Prandaj shfrytezoj rastin ta përshendes , stafin e kësaj faqëje të internetit dhe ta përgëzoj duke ju uruar një sukses te gjithëmbareshëm.Urime edhe ky fillim viti 2009 dhe gëzuar të gjithë antarëve të këtij forumi.

Mirë se na erdhe o Asllan Dibrani dhe të falenderojmë për nderimin që ia bën këtij forumi.

Ti si aktivist i mërgatës, si piktor dhe njeri i palodhshëm për organizimin e jetë së njerzëve tanë në diasporë, je i mirëseardhur edhe për ndihmën që do i ep këtij forumi me shkrimet tua dhe me pikturat tua shumë domethënëse.

Të falenderojmë dhe të përshëndesim ne stafi i forumit Akllapi.net
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje ga fshati Akllap

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi