Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?

3 posters

Shko poshtë

Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ? Empty Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?

Mesazh nga Admin Mon Dec 15, 2008 4:54 am

Genjeshtra është Femër-Tradhetia eshte Mashkull
[Sondazhet jane kryer në 100 persona.]
Kështu mendojnë 80% e meshkujve dhe 8 persona në 10 thonë gjithashtu që është mëse normale të thuash gënjeshtra të vogla. Keto shifra kanë dalë nga sondazhet e bera nga shume revista Kosovare.Të thuash të vërtetën por vetëm një pjesë të saj, të simulosh , të krijosh domethënë të thuash gënjeshtra i vjen më lehtë një femre.
Më tepër se 60% e meshujve të intervistuar thonë se femrat janë më të afta të thonë gënjeshtra por edhe 51% e femrave thonë të njëjtën gjë.
Situata ndryshon kur bëhet fjalë për tradhëti.
Në këtë rast janë meshkujt që bëjnë pjësën e djallit.Janë meshkujt ata që tradhëtojnë më tepër dhe vetëm 36% e meshkujve e tregojnë kundrejt 64% e femrave.
Gënjeshtrat dhe tradhëtitë më të shpeshta ndodhin kur janë çift.
Për pjesën më të madhe të të intervistuarit është më e lehtë të gënjesh partnerin ose partneren sesa një shok ose një shoqe.
Admin
Admin

Numri i postimeve : 20
Registration date : 16/11/2008

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ? Empty Re: Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?

Mesazh nga Dardania1 Mon Jan 17, 2011 10:51 pm

Meshkujt Tradhetojn ne gjdo Minut dhe sekond vetem nese nuk ju jipet shanca bounce
Dardania1
Dardania1

Numri i postimeve : 7
Age : 36
Registration date : 16/01/2011

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ? Empty Re: Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?

Mesazh nga Dia Tue Nov 27, 2012 3:45 am

Tradhtija nuk zgjedh gjini ,zen vend vetem te njerzit labil,po tradhtoj nje her dhe ia fale dije qe qdo her e njejta veper perseritet,tradhtia peshon shum rend dhe nuk falet.

Dia

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ? Empty Re: Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi