ME SHUME BURRA SE SA GRA, SI NE STAMBOLL! PERSHENDETJE DHE TUNG!‏

Shko poshtë

ME SHUME BURRA SE SA GRA, SI NE STAMBOLL! PERSHENDETJE DHE TUNG!‏

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Oct 25, 2012 11:09 pm

ME SHUME BURRA SE SA GRA, SI NE STAMBOLL! PERSHENDETJE DHE TUNG!‏


Nga Baki Ymeri

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi