Bukritë natyrore të botës

Shko poshtë

Bukritë natyrore të botës

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Nov 11, 2012 3:43 am

Bukritë natyrore të botësMarrë nga Naser Gashi


Foto nga Natyra e Kosoves


Fshat ne Norvegji


Ujvara e Niagares


Victoria
Gjendet ne kufirin ne mes Zambias dhe ZimbabvesUjvara ANGEL
VenezuelaUjvara IGUAZU
South AmericaUjvara Yosemite
National Park in CaliforniaUjvara Sharavathi
Jog, in the Indian state of KannadaUjvara Ouzod
Gjindet ne MarokoUjvara e Mirushes
Republika e Kosoves
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi