Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Shko poshtë

Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Nov 15, 2012 12:49 am

Metrople botrore dhe bukuri natyroreEdituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Fri Dec 14, 2012 4:33 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Nov 15, 2012 12:49 am

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Dec 14, 2012 4:39 pm

1. Antelope Canyon
Arizona, USA2. The Great Blue Hole at Lighthouse Reef

Ambergris Caye, Belize

3. Angkor Wat
Siem Reap, Kambodscha

4. Trolltunga
Odda, Norwegen

5. Golden Circle Route
Reykjavik, Island

6. Moraine Lake
Alberta, Kanada7. Kyaikto (Golden Rock)

Yangon (Rangoon)8. Fushimi Inari Shrine

Kyoto, Japan

9. Uluru
Northern Territory, Australien

10. Jiuzhaigou World Heritage Site
Sichuan, China
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Dec 15, 2012 9:10 pm


Paris, 850 vjetori i Notre Dame‏
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 20, 2012 8:45 am

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 20, 2012 8:50 am

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 20, 2012 9:19 am

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Metrople botrore dhe bukuri natyrore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi