ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Shko poshtë

ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Nov 16, 2012 10:20 pmARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut


Ne fb te bashkuar,
Me nje deshir dhe nje qellim,
Te gjithe atje duke komentuar
Ne cdo status e publikim.
Prej fcb vec ai largohet,
Qe s'ka vale as internet.
Kush esht fans nuk harxhohet
Ti bej like+comment!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi