Pershendetje nga Hapsira

Shko poshtë

Pershendetje nga Hapsira

Mesazh nga Hapsira prej Thu Dec 18, 2008 8:00 pm

Ju pershendes te gjithve dhe mire se ju gjeta.


Me quajne Erisa


Fier-Shqiperi

Hapsira
Hapsira

Numri i postimeve : 12
Age : 29
Location : Shqiperi
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.loves.gettalk.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Hapsira

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 18, 2008 9:55 pm

Hapsira shkruajti:
Ju pershendes te gjithve dhe mire se ju gjeta.
Me quajne Erisa
Fier-Shqiperi

Mirëse na vjen e nderuara Erisa nga Fieri. Eshtë knaqësi të mblidhemi kështu nga e tërë toka e Arbërit.
Përshëndetje vllëzrore nga stafi.


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Dec 20, 2008 8:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Hapsira

Mesazh nga Admin prej Fri Dec 19, 2008 1:53 am

Hapsira shkruajti:

Ju pershendes te gjithve dhe mire se ju gjeta.


Me quajne Erisa


Fier-Shqiperi

Erisa mire se erdhe Very Happy
Admin
Admin

Numri i postimeve : 20
Registration date : 16/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Hapsira

Mesazh nga Gzimi prej Mon Jan 05, 2009 2:56 am

Pershendes te gjithe antaret ne ket forum e ne veqanti Kengetarin e mirefilet dhe patriot Agim gashin

Njeherit gezuar edhe festen e vitit te ri 2009 duke ju deshiruar c'do te mire ne jete.

Gzimi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 05/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Hapsira

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jan 05, 2009 3:14 am

Gzimi shkruajti:Pershendes te gjithe antaret ne ket forum e ne veqanti Kengetarin e mirefilet dhe patriot Agim gashin

Njeherit gezuar edhe festen e vitit te ri 2009 duke ju deshiruar c'do te mire ne jete.

Ju falemnderit i dashur e mirëse erdhe në forumin e Akllapit. Ju dëshirojmë që ta kaloni kohë si është më së miri duke lexuar e shkruar në kë forumin tonë dhe të Juajin.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Hapsira

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi