Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga Eduard Gashi prej Mon Dec 03, 2012 7:17 pm

I nderuari staf i keti forumi virtual,
te nderuar antar,
si antar i ri i keti forumi shprehi deshiren te ju prezantohem sa do pak,
dhe uroj te kemi diskutime te mira dhe me nje rrespekt te larte per njeri tjetrin.
Mos qendrimi ne te njejtin mendim nuk do te thot nje gja te keqe, por esht nje menyr e mire te mesojm me shume nga njeri tjetri.

Une jam i lindur me 26.06.1987 ne Prishtine, dhe qe nga viti 1993 jetoj ne Gerjamni.
Ketu e kam kry krejt shkollimin,
per tu vequar esht shkolla e larte e tregtise, gjimnazi per ekonomi, administratur dhe juridik si dhe kolegji profesional per sigurime dhe financa. Tani jame duke studiu administraten e biznesit ne Regensburg.
Jam aktiv ne Amnesty International - nje organizat e njohur ne bote per drejta te njeriut. Si dhe mirrem me angazhime te ndryshme.
Jam antar i CSU dhe i LDK-se.

Eduard Gashi

Numri i postimeve : 1
Registration date : 03/12/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:55 pm

Pershendetje Mirserdhe Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi