MIRË SE JU GJEJË

Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu Dec 18, 2008 11:09 pm

përshëndetje dhe përgëzime për forumin
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,jetoj dhe veproj në NRW të Gjermanisë.Do të mundohem të jap kontributin tim në forumin tuaj,më gjërësisht do të njihemi në aktivitetet në vijim.
rrespekte
shaban cakolli
shaban cakolli

Numri i postimeve : 353
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga MONDI prej Thu Dec 18, 2008 11:21 pm

mire se erdhe zoti shaban
MONDI
MONDI

Numri i postimeve : 4
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Dec 19, 2008 12:28 am

shaban cakolli shkruajti:përshëndetje dhe përgëzime për forumin
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,jetoj dhe veproj në NRW të Gjermanisë.Do të mundohem të jap kontributin tim në forumin tuaj,më gjërësisht do të njihemi në aktivitetet në vijim.
rrespekte

Ti në NRW e unë në NRW, ngadalë ore djal se nuk jemi larg. Por, edhe të ishim largë ata që don dhe kanë vullnet afrohen me zemër.
Të uroj mirëseardhje dhe të falenderojmë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Admin prej Fri Dec 19, 2008 2:47 am

Mondi mire se rdhe vella
z. Shaban mire se erdhe
Admin
Admin

Numri i postimeve : 20
Registration date : 16/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri Dec 19, 2008 7:06 pm

flm,mirë se ju gjetëm,dhe hapërim të sukseshëm
shaban cakolli
shaban cakolli

Numri i postimeve : 353
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi