Pershendetje te gjitheve

Shko poshtë

Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga MONDI prej Thu Dec 18, 2008 11:09 pm

persh te gjitheve dhe mire se ju gjeta
nje urim per ideatorin e ketij forumi sepse ka nisur me te vertet nje pune qe ja vlen me dhene edhe ne kontributin tone ne te mire te idealeve dhe traditave tona
MONDI
MONDI

Numri i postimeve : 4
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 18, 2008 11:12 pm

MONDI shkruajti:persh te gjitheve dhe mire se ju gjeta
nje urim per ideatorin e ketij forumi sepse ka nisur me te vertet nje pune qe ja vlen me dhene edhe ne kontributin tone ne te mire te idealeve dhe traditave tona

Mirë se vjen Mondi. Të falenderojmë për bashkangjitjen tënde në këtë forum. Besoj se mirë do ia kaloni.

Stafi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga MONDI prej Thu Dec 18, 2008 11:15 pm

mire se ju gjej zoteri i ketij forumi
eshte kenaqesi dhe nder te jem pjes e ketij forumi dhe njerzeve kaq te nderuar sic jeni dhe ju e te tjere
MONDI
MONDI

Numri i postimeve : 4
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi