Foto që flasin për mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Shko poshtë

Foto që flasin për mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 22, 2013 9:57 am

Foto që flasin për mendjet e kqija dhe veprimet njerzore
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto që flasin për mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 23, 2013 2:11 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi