Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë

Shko poshtë

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 25, 2013 10:22 pm

Mbështetësit socialist festojnë

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë
 Mbështetësit e Partisë Socialiste kanë vërshuar në sheshin kryesor të Tiranës për të festuar fitoren pasi rezultatet e numërimit tregojnë një avantazh të qartë të partisë së tyre. Simpatizantët kanë veshur makinat me flamujt e PS-së dhe janë mbledhur para selisë PS-së duke brohoritur fitoren dhe emrin e kreut të PS-së Edi Rama.avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 25, 2013 10:31 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi