Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve

Shko poshtë

Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Aug 30, 2013 10:25 am

 Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi