EVROPA PËR SHQIPTARËT

Shko poshtë

EVROPA PËR SHQIPTARËT

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Dec 22, 2013 12:37 pm

EVROPA PËR SHQIPTARËTThe London Charivari - July 23, 1913
A Broken Lullaby.

Europa: «Oh hush thee, My baby!»
- The Infant Albania: «How can I hush me with all this infernal noise going on?!»
- Europe: «Well, you must do as I do, and pretend you don't hear it».

Jetë qeni thonë dhe e thonë në kuptim të keq!
Por kjo foto vërteton se qeni bën jetë më të mirë se njeriu!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi