IKONAT E FILMIT

Shko poshtë

IKONAT E FILMIT

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Feb 05, 2014 12:28 pm

IKONAT E FILMITLiz Teylor

Raquel Welch

Rod Stewart

Faye Dunway

Rex Harrison


Monica Vitti


Jean Shrimpton dhe Terence Stamp 1963


Joan Collins 1970


Peter Cook dhe Dudley Moore 1975


Frank Sinatra dhe Body Double 1968


James Garner Grand Prix 1966


Richard Burton dhe Elizabeth Teylor 1971


David Bowie 1975
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi