Grat e dhunuara në Kosovë

Shko poshtë

Grat e dhunuara në Kosovë Empty Grat e dhunuara në Kosovë

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Mar 08, 2014 11:07 pm

Grat e dhunuara në Kosovë

Grat e dhunuara në Kosovë Femer-e-dhunuar-gjate-luftes-ne-kosove-1999Grat e dhunuara në Kosovë Krime-ne-kosove-bunariGrat e dhunuara në Kosovë Grua-e-dhunuar-gjate-luftes-ne-kosove-1999Grat e dhunuara në Kosovë Femer-e-dhunuar-gjate-luftes-ne-kosove-1999Grat e dhunuara në Kosovë Shqiptare-e-dhunuar-masakruar-1999Grat e dhunuara në Kosovë Femer-e-torturuar-dhe-masakruar-1999Grat e dhunuara në Kosovë Femra-e-dhunuar-dhe-masakruar-kosove-1999Grat e dhunuara në Kosovë Dhunimi-dhe-mbytja-e-femres-shqiptare-1999Grat e dhunuara në Kosovë Dhunim-i-femrave-shqiptare-1999Grat e dhunuara në Kosovë Dhunim-i-femrave-shqiptare-1999Grat e dhunuara në Kosovë Rrobat-e-femrave-te-dhunuara-1999Grat e dhunuara në Kosovë Dhunimi-i-femres-shqiptare-99Grat e dhunuara në Kosovë Abri-e-eperme-diturie-deliu-shtator-1998Grat e dhunuara në Kosovë Miloshevic-ojdanic-1999Grat e dhunuara në Kosovë Grate_e_dhunuaraGrat e dhunuara në Kosovë Dhunim-i-femrave-shqiptare-1999Grat e dhunuara në Kosovë ImagesCAZDB8FN_632900557Grat e dhunuara në Kosovë Dhunasexc1_994916250Grat e dhunuara në Kosovë Grate-e-dhunuara-gjate-luftesGrat e dhunuara në Kosovë HqdefaultGrat e dhunuara në Kosovë Rape_during_the_bosnian_war_696176803Grat e dhunuara në Kosovë M10grat_761895
Autorër e urdhërave të krimit!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi