Pershendetje..

Shko poshtë

Pershendetje.. Empty Pershendetje..

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:59 pm

Ratesisht gjeta kte forum me pelqeu dhe vendos trregjistrohem,shpresoj tja kaloj sa me bukur ne mesin tuaj
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 24
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.. Empty Re: Pershendetje..

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun May 04, 2014 9:15 pm

Mirë se na erdhe.Besoj se këtu deri sot e kann gjetë vedin ata që duan ta gjejnë.
Kemi me ja kalue bukur.Rrofsh!

Me Respekt Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.. Empty Re: Pershendetje..

Mesazh nga deçiqi prej Wed Apr 15, 2015 8:45 pm

Mir se u gjeta shum t'neruoshimit antar,E besoj se kem meu marrvesh

deçiqi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 15/04/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.. Empty Re: Pershendetje..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi