Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Jun 20, 2014 9:45 pmEdituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jun 22, 2014 5:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 21, 2014 12:03 am

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10436208_748095861880243_2487424708911969192_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 22, 2014 2:55 pm

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Agim_1675Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Protestaaaa-1403444554Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Protestaaaaa-1403444927
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 2_7428-1403445282
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 2_7428-1403445282Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Largea_policia-5-shtylla1403445573Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Prot-mitroBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Specialet1
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Specialet2
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Specialet3
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Specialet4
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 22, 2014 5:22 pm

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Largea_hhh_28641403438574
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 22, 2014 5:22 pm

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Foto-shperthim

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Foto-mitro
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 22, 2014 6:36 pm

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10369111_539056582883468_8912296858983915643_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10492392_539033506219109_3452764002892407615_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10270816_539053452883781_606911378329355238_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10417657_539032862885840_6699372224997678087_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10464315_539029512886175_1797850749684001621_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10390533_539056539550139_5994267841523690141_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10390923_539029359552857_4100034934644941228_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10394558_539029326219527_2726483624653174847_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10457954_539028186219641_2002293690157372140_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10262241_539019802887146_7710643970155569960_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10473185_539016436220816_7546641861135457146_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10006483_538993166223143_1930929896269469938_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10385577_752019461515070_7569919345804688082_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10407361_539047056217754_4876953806688444018_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10482860_538993082889818_3725345460347617508_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10269357_538992999556493_2385023155783291363_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10403012_538992946223165_5775140062371958341_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 1912535_538992849556508_822674973663334687_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10436671_538991956223264_1154170282083823842_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10478134_538991722889954_1472303973864158711_n
Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10407384_538991582889968_4284865255372918016_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10369111_539056582883468_8912296858983915643_n

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10407361_539047056217754_4876953806688444018_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 22, 2014 7:09 pm

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Pamje-nga-protesta-e-sotme-n-euml-mitrovic-euml-foto-video_hd

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 22, 2014 9:20 pm

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10422422_683887538348292_776253872083992501_n

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10478152_683887378348308_5369990925735036422_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10483856_683856025018110_7939283187081168581_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10403205_683840275019685_7265962502927249869_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10351382_683842721686107_4995425565175011799_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10300629_683840225019690_4672527602446576664_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10401556_683840265019686_4391169856808885246_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10336669_683822721688107_6541274971478470685_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10403290_683817868355259_7094339568337476041_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 149953_683817865021926_5668089149739279228_nBarikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10367735_683817861688593_2078167824133193563_n

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10500349_683809448356101_1849662219485353825_n

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! 10367735_683817861688593_2078167824133193563_n

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! _h353_w628_m6_ofalse_lfalse
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jun 23, 2014 11:55 am

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Xxl_mitrovi1403513329
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jun 23, 2014 11:56 am

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Protesta-mitrovice-1

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Protesta-mitrovice-12

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Protesta-mitrovice-13Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Protesta-mitrovice-19
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat! Empty Re: Barikadat në Mitrovicë dhe në urë-Protestat!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi