XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 01, 2014 9:08 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS AA8cHzrXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS AA8cAoV

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS AA8asPV


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Thu Jan 15, 2015 7:42 pm, edituar 2 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 03, 2014 11:10 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10361593_10152229568389077_1109661188755340746_n
XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 639x360_1328888580_siriaXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Siria_beb1b752
XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Siria1

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Slide_313783_2822084_free
XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Siria


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 06, 2014 9:51 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 03, 2014 11:22 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Eng_darwin07_BM_Ver_828203r
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jul 06, 2014 9:48 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10464176_678004422248884_1760016245891268015_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10527392_678004505582209_7153053782062802226_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10526027_678004548915538_6503188369312064166_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jul 06, 2014 10:01 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Fotophp-29

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jul 26, 2014 10:18 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10502075_512255498908460_6415774399497303299_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10556306_512260065574670_4073692184090242538_n

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jul 26, 2014 10:34 pm


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Aug 13, 2014 2:51 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Isis_7015XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Policia%20e%20Kosoves-%20arrestimi%2028%20qershor%20-Laura%20Hasani-1384413073
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Aug 13, 2014 3:17 pm

SHUMË PLUHUR E ASGJË KONKRETE
Me burgosjet e fundit të radikalistëve islamist asgjë nuk u bë pos një zhurme bombastike me pak pluhur. Në një anë burgosen ``ushtaret`` e në anën tjetër organizatorëve u ipet hapsirë në media të sulmojnë traditën shqiptare e të lartësojnë islamin radikal që kurr se kishim në trojet tona. Kthehen trimat e BIK-t dhe ``denojnë`` radikalizmin që vetë e ngriten dhe e rriten. Pa burgosjen e hoxhollarëve në krye me Shqfqet Krasniqin dhe Ternaven, Ramiqin e Ferid Aganin etj. Pos tjerash ata vjellin zjarr kunder shtetit sepse ky shtet i ngriti dhe parat i ndanë sëbashku derisa ngriten pak pluhur sa për arsyetim. Tjerë janë ata që i hëngren paratë e tjerë u burgosen!
As kjo burgosje sdo të ndodhte po të mos ishte Gjakata Kushtetuese që duhet me i loënë hapsirë asaj për shkatrrimin e shtetit aq sa lejon populli.
Mizerje totale po sundon në tokat e arbërit!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Aug 13, 2014 3:19 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10500562_10152308912249077_6523657694835269442_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Kreu i “Bashkohu” fshehu armë në pyll (Dokument)

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Aug 13, 2014 10:54 pm

Kreu i “Bashkohu” fshehu armë në pyll (Dokument)

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10352553_10152309503314077_1685385748973874516_n
Më 16 mars të vitit 2013, mediat raportuan se Arsim Krasniqi, themelues i partisë islamike “Bashkohu”, i shoqëruar nga kryemami i Prishtinës, Shefqet Krasniqi dhe Shaban Albry katër vjet më parë janë zënë duke fshehur një arsenal armësh te pika kufitare që lidh Kosovën me Serbinë, afër pikëkalimit kufitar të Mutivodës, shumë afër Prishtinës.
Gazeta “Zëri” pati siguruar një kallëzim penal të Policisë së Kosovës të vitit 2010, i cili jep detaje për armët e zbuluara në mal, saktësisht në vendin e quajtur Stallovë, ku tregohet se ngasës i makinës ka qenë Shefqet Krasniqi, bashkë me dy të tjerët në makinë. Në mars të vitit 2009, makina e cila po drejtohej nga Shefqet Krasniqi sapo shohin policinë në distancë prej dhjetëra metra ndalen.
Shaban Albry del nga vetura dhe futet në pyll, pas pak kthehet në makinë dhe vazhdojnë rrugën.Me të ndalur nga policia, ata arsyetohen se janë ndalur në pyll për nevojë fiziologjike.
Policia shkon për të kontrolluar dhe gjen se në pyll janë fshehur pushkë, pistoletë, fishekë dylbi dhe shurdhuese. Për këtë veprimtari të paligjshme, është ngritur aktakuzë për kreun e partisë “Bashkohu”, Arsim Krasniqi dhe Shaban Albry, derisa Shefqet Krasniqi në aktakuzë nuk përmendet as si bashkëpjesmarrës në ngjarjen, e cila përshkruhet në kallzimin penal të Policisë.

E njejta ka siguruar kallëzimin penal të Policisë së Kosovës dhe aktakuzën e Prokurorisë së Qarkut nga të cilat mësohen detaje për këtë vepër penale. Aktakuza është ngritur vetëm ndaj Arsim Krasniqit dhe Shaban Albry. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka regjistruar ditë më parë këtë parti, me emër zyrtar Lëvizja Islame “Bashkohu” me kryetar Arsim Krasniqi.
Tentojnë të mashtrojnë policinë

Sipas kallëzimit penal të Policisë së Kosovës, “më 29.03 .2009 rreth orës 21:50 makina e cila po drejtohej nga Shefqet Krasniqi, ku të pranishëm ishin edhe Arsim Krasniqi dhe Shaban Albry, ende pa iu afruar patrullës së Policisë në distancë prej 60 metrash me veturë të tipit “Opel Zafira” me targa 537-KS-302, ishte ndaluar dhe në afërsi të pyllit”.

“Shaban Albry del nga vetura për të hyrë në pyll. E njëjta veturë kur ka arritur në afërsi të patrullës së policisë, e cila ka pyetur pse është ndalur makina dhe pse Albry është futur në pyll, ai i është përgjigjur se ka shkuar në pyll për nevoja fiziologjike për t’u liruar më pas nga policia, makina ka vazhduar në drejtim të Prishtinës.
Policia menjëherë shkon për të kontrolluar në pyll dhe kanë gjetur; një pushkë me tytë të gjatë JË-20 cal. 22, LR me dorëz(kondak druri) me ngjyrë kafe dhe numër serik 937270, pistoletë TT cal. 7.62 mm, M-57 nr. Serik- N-249907. Pistoletë CZ, prodhim jugosllav cal.7.65mm, M.70 me një karikator dhe pesë fishekë kal. 7.65 mm. Pesë fishekë kal. 7.65 mm si dhe dy fragë. Një dylbi (optik) ngjyrë e zezë, e cila shërben për t’u vendosur në armë me nr. Serik: ICLICKO-1/4 PAOOL dhe një shurdhues(sencilator) me ngjyrë të bardhë”, thuhet ne dokumentin policor.
Mëq tutje sipas PK-së, gjatë intervisitimit nga policia ata nuk e kanë pranuar se kanë pasur armë duke deklaruar se nuk kanë fshehur armë. Nga raporti i policisë mësohet se një kohë të gjatë njësia e hetimeve kundër terrorizimit ka punuar në lidhje me këtë rast.

“Dhe gjatë zhvillimit të hetimeve në bazë të ekzaminimeve të ADN-së ka rezultuar pozitivisht një mostër i cili i përket të dyshuarit të parë Arsim Krasniqi, ndërsa i dyshuari i dytë Shaban Albry dyshohet se më të vërejtur patrullën e Policisë i kishte hequr nga vetura dhe i kishte fshehur në pyll armët, kurse veturën ishte duke e drejtuar Shefqet Krasniqi”, shkruan në kallëzimin penal të Policisë së Kosovës, ku thuhet se gjatë hetimeve nuk janë gjetur elemente të veprës penale të terrorizimit.
Kurse aktakuza e Prokurorisë Publike të Gjykatës së Qarkut është ngritur vetëm ndaj Arsim Krasniqi dhe Shaban Albry për bashkëkryerje të veprës penale për mbajtje në pronësi, kontrolle, në posedim dhe shfrytëzim të paautorizuar të armëve. KQZ ditë më parë ka regjistruar këtë parti, janë hedhur poshtë edhe ankesat e disa personave që ajo të mos regjistrohet.


dosja bashkohu

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10599617_10152309508224077_1996458158072021968_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10606387_10152309510804077_5484380939640149695_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10606079_10152309511894077_4000182046327171916_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10464357_10152309512934077_1615466817066005210_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Aug 14, 2014 12:11 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Index781279_20140108025750
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Aug 14, 2014 4:56 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Agani
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Aug 14, 2014 6:40 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10419556_10204007384537131_609761751030616683_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Aug 18, 2014 1:56 am

[size=40]Një tjetër shqiptar poston foto të prerjes së kokave (Foto, +18)[/size]

Shoku i Lavdrimit publikon një tjetër prerje koke
Kur opinioni publik ende reagon i shokuar nga pamjet në Facebook të publikuara nga Lavdrim Muhaxheri, të cilat sugjeronin prerjen e kokës së një djali, një tjetër pamje horror me prerje kokash është shpërndarë në rrjetin më të madh social, këtë herë nga një bashkëluftëtar i Lavdrimit, i cili dhe konfirmoi sot se Muhaxheri i plagosur, nuk është në rrezik jete.
Në fotot që ka shpërndarë, i riu shqiptar nga Kaçaniku, Saleel Al Sawarim, i cili pohon se është shok i Lavdrim Muhaxherit, shkruan Takbeer (Tekbir). Kjo fjalë arabe do të thotë “Lavdi Zotit”.
Pamjet ishin postuar dje nga Sahel Khan dhe sot para pak orësh u shpërndanë nga “luani” shqiptar në Siri, Saleel Al Sawarim.
E ndërsa fotot tregojnë një person para dhe pas prerjes së kokës, luftëtari shqiptar në Siri, ka publikuar edhe ato që ai i quan “disa argumente rreth prerjes së kokave” të cilat i ka renditur si më poshtë.
Nga Kurani:
"Pra, kur t’i takoni në (luftë) ata që nuk besuan, mëshonju në qafë.." (Surja Muhamed, ajeti 4)
Thotë Kurtubiu Allahu e mëshiroftë në tefsirin e këtij ajeti: "Nuk ka thënë vritni ata sepse në shprehjen mëshonju në qafë ka më shumë ashpërsi sesa në shprehjen e vrasjes, kjo sepse e parafytyron vrasjen në formën më të keqe e ajo është prerja e qafës dhe ndarja e organit që është koka e trupit më i larti dhe më i shquari organ" [Tefsiri i Kurtubiut 16/226]
Thotë Kesani në tefsirin e fjalës së Allahut: "..goditni mbi qafa.." kjo gjë është pas marrjes dhe burgosjes, sepse goditja mbi qafa është ndarja nga nyjet, ndërsa nuk ka mundësi të bëhet kjo gjë gjatë luftës por pas marrjes dhe burgosjes" [Bedeiu es-Sanai 7/119]
Nga Suneti:
Thotë Pejgmaberi salAllahu alejhi ue selem: "A po ndëgjoni i ju kurejsh, pasha Atë në dorën e të cilit është shpirti i Muhamedit kam ardhur tju therri juve" [Ahmedi, Bezari dhe Ibn Hibani Shejh Albani e ka cilësuar si të mirë]
Nga Fejruz ed-Dejlemi thotë: "Ia solla Pejgamberit salAllahu alejhi ue selem kokën e el-Esved el-Ansit gënjeshtarit" [Nesaiu]
Nga Bera thotë kaloi pranë meje daja im Ebu Burde Ibn Nejar dhe kishte një flamur me vete, i thashë ku po shkon? Tha: "Më dërgoi i Dërguari i Allahut salAllahu alejhi ue selem të shkoj deri te një njeri që ka martuar gruan e babait të tij dhe t'ja sjelli (Pejgamberit) kokën e tij" [Tirmidhiu, dhe e ka saktësuar Shejh Albani]
Thotë Imam esh-Sheukani:
"Prerja e kokave dhe bartja e tyre është vepër e mirë dhe administrim i saktë, për të forcuar zemrat e muslimanëve dhe dobësuar fuqinë e kafirëve" [es-Sejl el-Xherar 4/568]
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Aug 26, 2014 1:06 am

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 22chappatte-superjumbo
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Sep 01, 2014 9:26 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 0XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Dc0a010fc7ebbf28f692ddbf529d896cXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Xhihadistet_1XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Thumbnail.php?file=zeri_452884385XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Tuuna
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 04, 2014 12:57 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS U1_Krasniqet
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 04, 2014 12:57 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS B47992CD7EC267FD784F204A48E78
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 04, 2014 4:46 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10609715_10152357458024077_696691372386379427_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 04, 2014 4:46 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Z7_8PKylg60aUbZhfjH5-siMBQQP36GSnzapU-AFzJjTQ8mxRewNL7vB1vvsp6Dm01s0TN8uCN8iWrVLSVo9MjriIB03QopXKAZfEvCLsxwfkCIdT1_MSo3Nc01tQC1BOFXogDBN-wfhrFWIxeJmwmxB1zJAv7N8KC7PgC0Zfji_X4FqZpL406lH8-WUaJysne8i=w506-h287
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 04, 2014 5:06 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10600564_754767384564762_2777214618984217065_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 05, 2014 9:07 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Kut-2261

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10393692-892949480733955-372725944903710964-n_7704
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 05, 2014 10:29 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS J_7383
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Fadil Xhemajli

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 06, 2014 2:38 pm

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10374968_10203752243145756_4812350947349484318_nXHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS 10492511_10204150671786223_8733562171255217443_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS Empty Re: XHIHADI DHE RREZIKU QË I KANOSET BOTËS

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi