Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto)

Shko poshtë

Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Empty Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto)

Mesazh nga Agim Gashi Sat Feb 28, 2015 4:13 am

Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto)

Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) 1255-500x333



Derisa e gjithë mediat botërore e kanë lavdëruar paraqitjen e mbrëmshme të Rita Orës në “Oscars”, stilisti kosovar Valdrin Sahiti ka marr guximin për të kritikuar këngëtaren shqiptare më famë botërore.



Madje më kritikën e Valdrinit është pajtuar edhe vet Rita Ora e cila siç mësojmë nga burime jo zyrtare, ka kërkuar që tash e tutje Valdrini të jetë këshilltar i posaçëm i saj për paraqitjet e Ritës nëpër evenimente e famshme nëpër botë. Duke e parë punën e madhe që Valdrini e bën për maturantët e shkollës së mesme dhe grave nëpër dasmat kosovare, Rita ka kërkuar që sa më parë të takohet më Valdrinin.
Ndërmjetësues i këtij takimi thuhet se ka qenë Bleona Qerreti e cila ka telefonuar mënjehrë Alaudin Hamitin e “Klan Kosovës” për t’ia mundësuar takimin me Ritën. Takimi pritet të mbahet me dyer të mbyllura ndërsa pjesë e këtij takimi do të jetë vetëm emisioni “Prive”(nëse gjejnë donator)!


E gjithë kjo nuk ka të bëj asgjë me të vërtetën, por është vetëm një shaka e madhe që sot tërë ditën është bërë në drejtim të Valdrin Sahitit i cili ishte i vetmi që kritikoi veshjet e këngëtares shqiptare Rita Ora!/Kosovarja/
Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Keshilla-1
Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Keshilla-2
Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Keshilla-3
Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Keshilla-4
Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Keshilla-5
Rita Ora kërkon këshilla nga Valdrin Sahiti (Foto) Keshilla-6
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi