Seks në oborin e shkollës në Tetovë

Shko poshtë

Seks në oborin e shkollës në Tetovë Empty Seks në oborin e shkollës në Tetovë

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed May 20, 2015 12:15 am

Seks në oborin e shkollës në Tetovë Tetovo-2-450x249-418x215


Seks në oborin e shkollës në TetovëEdhe kjo ndodh në Tetovë! Dy të çifte kanë zgjedhur oborin e shkollës për të bërë seks. Ideniteti nuk bëhet i ditur mirëpo dëshmitari i cili ka bërë fotografinë thotë se ata nuk kishin turp bënin punën sikur janë në dhomë. “Ata bënin seks, nuk e kishin gajlen se dikush mund ti shohe, djali i kishte pantollonat posht dhe qëndronte pas asaj vajze. Kur vajza e ka parë se dikush i shikon, është ngritur në këmbë, kurse djali është përpjkeur që të vesh pantollonat. ” thotë dëshmitari i cili ka fotografuar.
Seks në oborin e shkollës në Tetovë Tetovo-seks
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi