HAKI BUNJAKU:PËRSHËNDETJE E NDERUARA ALMA LAMA!

Shko poshtë

HAKI BUNJAKU:PËRSHËNDETJE E NDERUARA ALMA LAMA!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jul 25, 2015 11:50 pm


HAKI BUNJAKU:PËRSHËNDETJE E NDERUARA ALMA LAMA!


Zakonisht nuk u drejtohem personave me theks të veçuar personal,por më ngacmoj kur:
Lexova një shkrim,ku ju kishte atakuar një paranoik i poshtër me emrin Salih Kabashi,i cili është rritur si breshkani i përrallës.
Turp i madh për të që ka përdorur një fjalor aq banal dhe aq denigrues e të poshtër.Juve,zonjë e nderuar nuk ka mundur të ju prek në sedër.Ai vetëm ka ndragur moralin e familjes së vet,kurse vetë qenka pa karakter e pa moral.
Atë veprmitari të banalitetit le ta ndalin për vete e për familjen e vet!
Sepse nuk i shitet as në Pazar të zarzavateve.
Unë kam formuar bindjen personale që ju jeni një shqiptare me rrënjë e me kokë.Aq bukur e me elegancë e flitni gjuhën shqipe me atë theksimin karakteristik burimor.
Unë jam gjuhëtar,të cilën e shkruaj bukur,por e flas keq,në dialektin e Shqipërisë Veriore dhe të Kosovarishtës.
Jeni shqiptare e emancipuar,inteligjente dhe urtake. Keni aftësinë që të udhëhiqni çdo vend kulmor në Shtetin e Kosovës,sepse jeni e sinqertë,e guximshme me qëndrim të paluhatur,që do t`ua kenë lakmi të gjithë mashkujt që i janë vardisur politikës,por edhe banalisti i turpshëm. Nëse ju zonjë e nderuar merrni një pozitë të meritueshme në kupolën e shtetit;jam fort i bindur se do ta bashkoni Mitrovicën dhe do ta riktheni Republikën edhe Fak-un do ta bëni siqë ishte FARK.
Një atakim aq i ulët ndaj një femre shqiptare,nuk ka sesi të shpjegohet ndryshe,pos poshtërsi,pos idiotësi me damkë.
Le t`i shërbejë atij për”nderë”!
Sa i përket atakimit të këtij paranoiku,mos u merrni me të,por kalonia materialin drejtësisë dhe gjykata le të mirret me të.


Me nderime familjare
Haki N.Bunjaku
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi