Kimete Berisha:Shaj shqip, Rambo

Shko poshtë

Kimete Berisha:Shaj shqip, Rambo

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Sep 08, 2015 9:23 pm

Kimete Berisha:Shaj shqip, Rambo

S'ke nevojë ti thuash serbisht 'peder' Murat Mehës, thuaji shqip
'homoseksual'!
Ti thuash një mashkulli 'peder' nuk është shamje, nëse personi në fjalë është i tillë!
E nëse personi është i 'pafajshëm' pra nëse nuk është 'peder' e ti ia 'ngjet' këtë karakteristikë, në këtë rast është shamje e rëndë!
Nëse personi në fjalë është i martuar, ai nuk është vetëm 'homoseksual' por ai është 'biseksual'. Prandaj, duhet të kemi kujdes kujt i themi homoseksual, kujt biseksual, dhe kujt i themi 'peder'.
Nëse Rambo nuk ka 'fakte' t'gjalla se Meha është 'peder' i rryer, dhe nëse Meha nuk është 'dashuruar' në të, atëherë le të tregon Rambo, se bash po na intereson pse një burrë heteroseksual i thotë një mashkulli tjetër 'peder'!
A i thuhet 'peder' tutsit, apo mashkullit-femër, që nuk ke si e merr seriozisht.
Se, heronj homoseksual nuk njohim.
Dhe nuk ka Ligj që na detyron t'i duam dhe t'i respektojmë 'pederat' me zor.
Femrat i thonë 'peder' atij mashkulli që tutet, atij që petullohet, që sillet si petull, vishet si femër, me hellanka të ngushta për trupi (kryesisht të kuqe), atij që pispilloset, që është tepër pedant, që i vjen një aromë 'e embël', që flet me zë të butë dhe të ulët, që ndalet e pushon në secilën presje, që kur ec e përdridh prapanicën, që sillet si shoqe 'e mirë' dhe dëgjon hallet tona me vëmendje, që buzëqesh non-stop, që fol për fashion, për modë, që nuk i shikon femrat me 'sy të keq', ose atij mashkulli që sillet 'i urtë e kokëulur' si viç, për të themi 'peder mashkull ish'.
Ndoshta, Rambo ka arsye ta quaj Murat Mehën, serbisht 'peder', meqenëse ia ktheu 'prapanicën' malazezëve kur ua fali gjithë ata hektarë!
Anipse, Meha më shumë është tradhtar, sesa 'peder'. Se, me pas qenë 'peder' qysh po i duket Rambos, nuk do të kishte guxuar ta bënte gjithë këtë dëm!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi