Haxhi Muhaxheri - Apel nga Shoqatat "Leku" dhe "Interesi" BEHUNI ME DIPLOME FAKULTETI !

Shko poshtë

Haxhi Muhaxheri - Apel nga Shoqatat "Leku" dhe "Interesi" BEHUNI ME DIPLOME FAKULTETI !

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 13, 2015 9:25 pm

Haxhi MuhaxheriApel nga Shoqatat "Leku" dhe "Interesi"
BEHUNI ME DIPLOME FAKULTETI !


Shoqata "Leku" ne bashkepunim me Shoqaten simoter "Interesi", te formuara para disa vitesh ne Tirane, veprojne panderprere, kryejne sherbime te sigurta, shpejt dhe lire.
Keto shoqata apelojne qe te gjithe shqiptaret te behen me diplome fakulteti. Dhe kjo mund te arrihet shume lehte. Nuk kerkohet dije dhe mund i madh. E rendesishme eshte qe te interesuarit te kene leke, euro apo dollar. Per mergimtaret ka edhe sherbime shtese. Atyre nga keto shoqata ju sigurohet edhe vendbanimi dhe nga nje mike qe te mos e kalojne naten vet!
Po ashtu, edhe çmimet per kryerjen e sherbimeve nuk jane te larta.


DIPLOME FAKULTETI - 25 00 EURO, 
MASTER - 3500 EURO, 
DOKTORATURE - 5000 EURO.


Edhe nese nuk e keni te kryer shkollen e mesme, nuk ka kurrfare problemi. Ne mendojme gjithmone per ju dhe gjejme zgjidhje. Diploma e shkolles se mesme kushton shume me lire, vetem 1500 Euro! Dhe,[url=#67125668] eureka[/url]! Ju beheni me diplome pa u munduar fare, si te gjite ata qe i kane zbardhur floket mi libra!


Njeherit, ne kryejme edhe shume sherbime tjera. Per shembull, pas qe ju te pajiseni me diplome, ne mund te ju sigurojme edhe pune. Si: KESHILLTAR MINISTRI APO ZEVENDESMINISTRI vetem per 2000 Euro, ASISTENT ne ndonjerin nga fakultetet private vetem per 3000 Euro, Udheheqes te ndonje INSTITUTI per vetem 2500 Euro etj.


Poashtu, ne ju ndihmojme edhe per nostrifikimin e diplomave tuaja ne njerin nga shtetet e BE-se, si psh. ne Sloveni, Kroaci, Rumani, Sllovaki etj.


Mos ngurroni! Ejani dhe binduni se ne jemi vertete te shpejt ne sherbimet tona!


Adresa e te dy shoqatave eshte kjo:
Rruga e Kavajes, Nr. 111 / A
Albania 
E-mail: diploma-lire@hotmail.com
Tel: +355 4615111
celular: +355 1213 6666
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi