Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto)

Shko poshtë

Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto)

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 23, 2015 12:35 pm

Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto)

Këto janë 24 fotografi të turpshme, tronditëse dhe të pashpjegueshme të bëra në dasma të ndryshme.
Martesa është menduar të jetë një moment i mrekullueshëm dhe solem, kur ne bëjmë fotografi të bukura për t’i përjetësuar ato çastet më fantastike.
Megjithatë, si me të gjitha gjërat në jetë, disa martesa dalin jashtë kontrollit dhe na lënë kujtime në foto që janë të turpshme, tronditëse, të paimagjinueshme, etj.
Albumi më poshtë na tregon disa nga këto imazhe me të vërtetë të çuditshme.


avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi