Urime Krishtëlindjet dhe Vitin e ri 2016

Shko poshtë

Urime Krishtëlindjet dhe Vitin e ri 2016

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Dec 21, 2015 9:33 pm

Urime Krishtëlindjet dhe Vitin e ri 2016
Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Wed Dec 23, 2015 3:36 pm, edituar 2 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Urime Krishtëlindjet dhe Vitin e ri 2016

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Dec 21, 2015 9:37 pm Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi