Përshendetje antarësisë së forumit

Shko poshtë

Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 18, 2008 8:58 pm

Përshëndes të gjithë antarët e regjistruar e në veqanti Besën, Sosen dhe Hasimen!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 18, 2008 11:15 pm

Përshëndes antarin më të ri Lule Blinin!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga albina_dolly prej Wed Nov 19, 2008 2:07 pm

Very Happy

Albina, shkruaj edhe ndonjë gjë edhe pse mimikat nganjëherë flasin më shumë se fjalët. Të përshëndes dhe të uroj mirëseardhje në forumin e hapur tonin.

albina_dolly

Numri i postimeve : 2
Registration date : 19/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Nov 20, 2008 4:37 pm

albina_dolly shkruajti:Very Happy

Albina, shkruaj edhe ndonjë gjë edhe pse mimikat nganjëherë flasin më shumë se fjalët. Të përshëndes dhe të uroj mirëseardhje në forumin e hapur tonin.

Moj Albina, paka dalë shkrimi me përgjigjen tënde sikur ti me i thë vetes shkruaj. Më fal se këso gabime ndodhin. Të përshëndes
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Voglushja prej Thu Dec 18, 2008 12:42 pm

pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjithve,jam antare e re e forumit tuaj shpresoj te kalojm mire se bashku
Voglushja
Voglushja

Numri i postimeve : 8
Age : 28
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 18, 2008 4:14 pm

Voglushja shkruajti:pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjithve,jam antare e re e forumit tuaj shpresoj te kalojm mire se bashku


 


Mirëse na erdhe Voglushe. Pa dyshim se ke me kaluar mirë por duhet pasë durim derisa faqja ta marri formën e saj dhe derisa te tubehen ata që e kan ndermend me ardhë.


Ky forum është i hapur për të gjithë ata që mendojnë, flasin, duhen, dashurojnë vetëm shqip.


Të përshëndesim vllëzërisht stafi i forumit.

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga MEDALIM prej Thu Dec 18, 2008 6:09 pm

Pershendetje per te gjithe anetaret e kesaj ode shqypetare, ne veqaneti pershendes bacen Zef
Gur Kepi, temerri i kuqalosheve!
MEDALIM
MEDALIM

Numri i postimeve : 23
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Hapsira prej Thu Dec 18, 2008 8:52 pm

Pershendetje te gjithve
Hapsira
Hapsira

Numri i postimeve : 12
Age : 29
Location : Shqiperi
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.loves.gettalk.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga ganja prej Fri Feb 13, 2009 3:37 pm

pershendetje te gjithve e ne veqanti z.Agim Gashit ju uroj nji dit me plot fat ......ganja

ganja

Numri i postimeve : 2
Registration date : 06/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Feb 13, 2009 4:18 pm

ganja shkruajti:pershendetje te gjithve e ne veqanti z.Agim Gashit ju uroj nji dit me plot fat ......ganja

Të falemnderit Gane.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga pimi prej Sat Feb 14, 2009 9:46 pm

Pershendetje te gjitheve e veqanerisht shokut tim te vjeter nga normalja e Prishtines-Agimit Pimi(nese i kujtohem)

pimi

Numri i postimeve : 13
Age : 65
Registration date : 14/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 15, 2009 12:43 am

pimi shkruajti:Pershendetje te gjitheve e veqanerisht shokut tim te vjeter nga normalja e Prishtines-Agimit Pimi(nese i kujtohem)

Po si nuk më kujtohesh i dashur Pimi. Në këto momente më mbushe nostalgji dhe menjëherë mu kujtuan bakllavat e babait tënd që i hanim në Prizerenin e bukur.

Të gjitha më kujtohen i dashur Pimi. Do kontaktojmë patjetër. Disa herë të kam përshëndet përmes Sadullahut para shumë vitesh por ndoshta ke harruar.

Të përgëzoj për kë befasi të këndëshme.

Të përqafon me mall miku yt Agimi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Altina prej Mon Apr 06, 2009 11:15 pm

Jam Altina e xhaxhit Agim. E dua shumë dhe e përshëndes me të gjithë antarët tjerë.

Altina

Numri i postimeve : 2
Registration date : 06/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Adriana prej Sun Oct 18, 2009 10:52 pm

Pershendes stafin dhe anetaret e ketij forumi.
Jam anetare e re ne kete forum.
Shpresoj te gjej dhe nje une nje vend dhe nje miqesi ne kete forume me kaq cilesi te lart.
Rastesisht ne internet u ndesha me kete forum, por temat dhe cilesia e materialeve me detyruan menjeher te behesha anetare.
Adriana
Adriana

Numri i postimeve : 139
Registration date : 16/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë se na erdhe Adriana!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Oct 18, 2009 11:41 pm

Adriana shkruajti:Pershendes stafin dhe anetaret e ketij forumi.
Jam anetare e re ne kete forum.
Shpresoj te gjej dhe nje une nje vend dhe nje miqesi ne kete forume me kaq cilesi te lart.
Rastesisht ne internet u ndesha me kete forum, por temat dhe cilesia e materialeve me detyruan menjeher te behesha anetare.

Jemi të lumtur që na e zbukurove Odën tonë e nga tani edhe të Juajen.
Të falemnderit!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga edi gashi prej Wed Oct 28, 2009 3:35 pm

Pershendetje antarsi e forumit, Edhe une si antar me i ri i forumit ju pergezoj te gjithve per pune qe beni.
Nderimet e mija per te gjith pjesmarrsit.
Faleminderimi do te ishte i imi nese me pranoni edhe mua ne ket shoqri ,Nderime stafi.
edi gashi
edi gashi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 28/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Nov 16, 2009 2:44 am

Gjithmonë do jesh i mirëseardhur Ti.
Të lutem ndjeje veten si në shtëpinë tënde.
Të përshëndet
Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Alp Alpina prej Fri Oct 29, 2010 11:42 am

Përshëndetje nga unë Alp Alpina, Durrës
Ju uroj çdo të mirë
Perfekt web sit ky
Urime Administratorëve dhe Moderatorëve
Alp Alpina
Alp Alpina

Numri i postimeve : 4
Age : 50
Location : Durrës
Registration date : 27/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Nov 26, 2010 8:59 pm

Alp Alpina shkruajti:Përshëndetje nga unë Alp Alpina, Durrës
Ju uroj çdo të mirë
Perfekt web sit ky
Urime Administratorëve dhe Moderatorëve

Ju falemnderit Alp Alpina. Ju përshëndes edhe unë duke të Uruar shëndet e lumturi.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:58 pm

pershendetje tgjithve
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshendetje antarësisë së forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi