KIMETE BERISHA-Kryeministri po u bëjke 'frajer' kur ish më së ngushti!

Shko poshtë

KIMETE BERISHA-Kryeministri po u bëjke 'frajer' kur ish më së ngushti! Empty KIMETE BERISHA-Kryeministri po u bëjke 'frajer' kur ish më së ngushti!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 02, 2016 8:59 pm

KIMETE BERISHA-Kryeministri po u bëjke 'frajer' kur ish më së ngushti! Auth_kimete-berisha-444h1472837852

KIMETE BERISHA-Kryeministri po u bëjke 'frajer' kur ish më së ngushti!

KIMETE BERISHA-Kryeministri po u bëjke 'frajer' kur ish më së ngushti! Auto_isa-mustafa-1472837815Tash po garojnë shqiptarët se kush ka 'faj' për dështimin e demarkacionit. Thuajse na ka ra keq ky dështim dhe tash veç 'fajtori' na ka mbetur eksik me gjetë.
Po shtyhen shqiptarët me: 'A kanë 'faj' serbët apo shqiptarët pse nuk u bë e mundur të votohet demarkacioni'!
Kur kanë 'faj' serbët, ambasadorët e huaj nuk 'guxojnë' me çel gojën, ashtu siç nuk po e çelin.
Puna u bë asisoji të duket se kanë 'faj' serbët, se atyre nuk u 'bërtet' askush.
Me pas ba punën m'u duk dje se demarkacioni po dështon për shkak të shqiptarëve, ish ba nami.
Neve na konvenon që 'faji' për dështimin e djeshëm me ju mbet serbëve, mos e zgjatni këtë muhabet.
Janë mbi 200 mijë nënshkrime të shqiptarëve (me numra personal) që kanë nënshkruar peticionin kundër këtij versioni të demarkacionit me Malin e Zi.

Kush guxon të tallet me 200 mijë nënshkrime, e fillon një luftë të re. 
Më lehtë se me fillu lufta s'ka. 
Mjafton me prek njeriun në pronë!

P.S. Kryeministri e kish zanat po u tregojke 'frajer' dhe po u bojke sharmant kur ish ma s'ngushti!
Pasi e tërheq projektligjin për demarkacionin me Malin e Zi (dhe na i qetëson zemrat), shkon i buzëqeshur 
në një dasëm të një zyrtari të LDK dhe i ulur në një sofër të madhe i duartroket këngëve për atdhedashuri. 
Që m'i dhënë vulë këtij sharmi, e pin një birrë peje!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi