Kimete Berisha - A është budallë, a i poshtër Shukri Buja?

Shko poshtë

Kimete Berisha - A është budallë, a i poshtër Shukri Buja? Empty Kimete Berisha - A është budallë, a i poshtër Shukri Buja?

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Oct 12, 2016 2:46 pm

Kimete Berisha - A është budallë, a i poshtër Shukri Buja?

Kimete Berisha - A është budallë, a i poshtër Shukri Buja? Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=110&loc=http%3A%2F%2Fwww.botasot.info%2Fopinione%2F589421%2Fa-eshte-budalle-a-i-poshter-shukri-buja%2F&referer=http%3A%2F%2Fwww.botasot
Kimete Berisha - A është budallë, a i poshtër Shukri Buja? Auto_Kimete_Berisha1476250112

Kimete Berisha

A është budallë, a i poshtër Shukri Buja që sot doli publikisht në parlament dhe e demantoi Nehat Thaçin, i cili dje i deklaroi gjykatës në Beograd se nuk ka qenë pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe se nuk është në listën e veteranëve të UÇK-së'.
Çfarë nevoje pati Shukri Buja të na  tregojë neve dhe Serbisë se si Nehat Thaçi ka gënjyer kur i ka thënë gjykatës në Beograd se s'ka pasur lidhje me UÇK-në, sepse ai në të vërtetë ishte ushtar i tij dhe se është  në listën e veteranëve të UÇK-së!
Në anën tjetër, çfarë njeriu është Nehat  Thaçi që midis Beogradi e mohon se ka qenë UÇK (nëse ka qenë vërtetë)!
Çka po ndodh kështu me shqiptarët...!
Shukri Buja tha se nëse do ta arrestonin para një muaji policia maqedonase, siç kanë dashur por nuk kanë guxuar, ushtarët e tij do ta ndeznin luftën atje...!
Cilët ushtarë more, çka u bë kështu!
Fol Aleksandër!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi