Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë i thonë më në fund mjekët turk Aziz Salihut?

Shko poshtë

Çfarë i thonë më në fund mjekët turk Aziz Salihut? Empty Çfarë i thonë më në fund mjekët turk Aziz Salihut?

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 12, 2016 3:16 pm

Çfarë i thonë më në fund mjekët turk Aziz Salihut?


Çfarë i thonë më në fund mjekët turk Aziz Salihut? Auto_14468369_1366735263344418_2603094693149288653_o1476263771

Aziz Salihu me vajzën, mikeshën dhe mikun e tij

Aziz Salihu, ish-boksieri i mirënjohur, ndryshe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, rreth katër muaj në spital (para pak ditëve ka dalë nga Spitali, por ende qëndron në Stamboll), ka marr lajmin e madh dhe të shumëpritur. “Gjendja e Azizit  është shumë e mirë, mjekët i kanë thënë mund të shkosh në shtëpi”, tregon për gazetën kombëtare “Bota sot” Mimoza Elezi, aktorja e filmave turk. “Të nderuar, anëtar të familjes, anëtar të farefisit, dhe dashamirë të Legjendës së Boksit, të nderit, të kombit, shembullit të gjallë, të gjithë shqiptarisë bacës Aziz Salihut, ju japim lajmin e mirë që sot morëm përgjigje të gëzuar nga mjekët. Se shpejti mirupafshim në Kosovë”, shkruan Mimoza.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi