Astrit Dehari la pas edhe gruan shtatzënë!?

Shko poshtë

Astrit Dehari la pas edhe gruan shtatzënë!? Empty Astrit Dehari la pas edhe gruan shtatzënë!?

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Nov 06, 2016 1:14 am

Astrit Dehari la pas edhe gruan shtatzënë!?

Astrit Dehari la pas edhe gruan shtatzënë!? Auto_deh11478383161

Astrit Dehari me nusen

Në një artikull të publikuar më 24 tetor në kosova-aktuell.de, përmende vizita që i është bërë në Burgun e Prizrenit, aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Deharit.
Vizita thuhet se është bërë nga redaktori i kësaj ueb-faqeje, Max Brym, së bashku me familjarët e Deharit.
Dehari aty përshkruhet se nuk jepte përshtypje se ishte deprimuar. Ai përshëndet të gjithë miqtë e tij, sidomos ata në Zvicër.
Në shkrim përmendet se Dehari është student i Mjekësisë dhe se dëshiron që familja dhe gruaja tij e re shtatzënë të jenë të sigurt.
Ky artikull në gjermanisht është shkruar nga Genc Mustafa. Sipas njohësve të gjuhës gjermane, në të ka gabime drejtshkrimore.
Por, ajo që dihet sigurt është se Dehari ishte i martuar.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi