KIMETE BERISHA:Këto ditë duhet m'u ru, se diçka janë tranu shqiptarët!

Shko poshtë

KIMETE BERISHA:Këto ditë duhet m'u ru, se diçka janë tranu shqiptarët!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Dec 31, 2016 4:01 pm

KIMETE BERISHA:Këto ditë duhet m'u ru, se diçka janë tranu shqiptarët!
Kimete Berisha


"Ule atë gisht se ta shti gishtin n'gojë", i tha deputetes Aida Dërguti Kryetari i Shoqatës së Veteranëve të luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, i cili, për "futjen e gishtit të Aidës në gojën e saj", hasi në pëkrahjen e gjërë edhe të veteranëve të tjerë, të cilët, për ta bindur Aidën e pabindur se po rrezikon ta hajë gishtin e vet, dhe se njëmend nëse urgjentisht nuk e ulë gishtin, kanë me ja fut në gojë, i thanë me zë shumë të lartë, dhe e kërcënuan, s'di sa herë i thanë, në Kuvend, para kamerave, se kanë m'u bë krejt shoqata e veteranëve me ja fut gishtin në gojë.
Aida normal që u tut dhe e uli gishtin (gjithkush ish tut në këso rastesh të rrezikshme), se këta e kanë çliru Kosovën, jo s'po janë të zottë me ja shti femrës gishtin e vet në gojën e vet.
E, Sabri Hamiti nuk ndërhyri në këtë luftë gishtërinjsh, se ish tuj u parapërgatit t'i thotë Kamishit "hajde bre kryje mo"!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi