U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto)

Shko poshtë

U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto) Empty U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto)

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 12, 2017 2:45 pm

U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto)
U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto) Ramushi-irohet
U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto) 16010293-10211593158774585-420881854-o

Është liruar nga ndalimi policor, lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.
Fotoreporteri i Indeksonline Blerim Uka raporton nga seanca se Gjykata në Colman të Francës, pas shqyrtimit të dokumentacionit për rreth një orë, ka vendosur që Haradinaj të lihet i lirë me kusht që të mos dalë nga Franca dhe të lajmërohet tek autoritetet dy herë në javë.
U lirua me kusht Ramush Haradinaj nga Gjykata fraceze, mbaron drama parë (Video/foto) 16106536-10211593138214071-1414172711-o_1484220941-2547408

Ish-kryeministri ishte ndaluar një javë më parë nga autoritetet franceze derisa ishte në udhëtim bashkë me familjen.
Haradinaj është ndaluar në Basel me urdhër arrest të lëshuar nga Serbia./Indeksonline/
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 65
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi