Flet zëvendëskryeministrja serbe, paralajmëron autoritetet e Kosovës!

Shko poshtë

Flet zëvendëskryeministrja serbe, paralajmëron autoritetet e Kosovës!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jan 14, 2017 9:22 pm

Flet zëvendëskryeministrja serbe, paralajmëron autoritetet e Kosovës!


Treni

Çdo parandalim i mundshëm që mund t’i bëhet trenit të nisur sot nga Beogradi për të arritur në destinacionin e Mitrovicës, nga autoritetet e Prishtinës do të përfaqësojë një shkelje brutale të të drejtave themelore të njeriut dhe qytetarëve të Serbisë, ka thënë zëvendëskryeminsitrja dhe ministrja e Ndërtimit, Transportit dhe Infrastrukturës së Serbisë, Zorana Mihajlloviq.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi