Shefja e kabinetit të kryeministrit godet Baton Haxhiun: Serbia sonte të zhgënjeu

Shko poshtë

Shefja e kabinetit të kryeministrit godet Baton Haxhiun: Serbia sonte të zhgënjeu

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 15, 2017 5:31 pm

Shefja e kabinetit të kryeministrit godet Baton Haxhiun: Serbia sonte të zhgënjeu
Baton Haxhiu e Vlora Dumoshi

Shefja e kabinetit të kryeministrit të vendit Isa Mustafa, Vlora Dumoshi ka drejtuar akuza të rënda ndaj Baton Haxhiut.
Dumoshi, në një postim në Facebook, ka thënë se I vjen keq që sonte Haxhiun e zhgënjeu Serbia, përcjell Bota sot.


Postimi i plotë i Dumoshit:


I nderuar Baton,


"Më vjen keq" që sot nuk të erdhi në shprehje teksti që siç shihet e kishe përgatitur më herët kundër kryeministrit. Serbia të zhgënjeu sonte.... Ne vazhdojmë me maturi dhe vendosmëri. Përshëndetje
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi