Mire Se Ju Gjej

Shko poshtë

Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga Voglushja prej Mon Dec 22, 2008 12:53 am

Pershendetje jam voglushja nga gjakova mire se ju gjeta te gjithve
Voglushja
Voglushja

Numri i postimeve : 8
Age : 28
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Dec 22, 2008 2:29 am

Voglushja shkruajti:Pershendetje jam voglushja nga gjakova mire se ju gjeta te gjithve

Mirëse na vjen voglushja gjakovare. po na bën nder me prezencën tënde këtu andaj të falenderojmë dhe ndjehu si në shtëpinë tënde.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga Voglushja prej Mon Dec 22, 2008 12:32 pm

faleminderit shume i nderuari Z.Agim Gashi.faleminderit per mikpritjen
Voglushja
Voglushja

Numri i postimeve : 8
Age : 28
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga llapjanja prej Wed Dec 24, 2008 1:44 pm

Mire se ju gjeta forumist te nderuar, ju uroi pun te mbar.

llapjanja

Numri i postimeve : 1
Registration date : 24/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Dec 24, 2008 7:50 pm

llapjanja shkruajti:Mire se ju gjeta forumist te nderuar, ju uroi pun te mbar.

Mirëse na vjen e nderuara Llapjane. Të deshirojmë qëndrim të këndëshëm në mesin tonë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga Admin prej Thu Dec 25, 2008 3:49 am

Voglushja dhe llapjanja mire se erdhet Laughing
Admin
Admin

Numri i postimeve : 20
Registration date : 16/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire Se Ju Gjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi