Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga Miradie Zymberi prej Tue Nov 17, 2009 2:05 pm

Pershendetje per te gjithe anetret e ketij forumit. Jam Miradie Zymeri, dhe sapo u regjistrova ne kete forum. Shpresoj te kaloj caste te mira ne leximin dhe shtjellimin e temave. Jupershendese dhe njehere,

Nderime

Miradie Zymberi

Numri i postimeve : 3
Registration date : 17/11/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 12:05 am

Mirë se vjen e nderuara Miradije dhe ndjeje veten si në shtëpinë tënde.
Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi