Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Shko poshtë

Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 6:59 pm


Firma DAM
Dodone QoseAktivitäten:
Firma DAM eshte krijuar nga Dodona Qose, e cila ne fushen e modes ka 30 vjet eksperience, ka punuar ne sallon mode te klasit te pare ne kolonaki ne athine te greqise !

Ka mbaruar shkollen e mesme "konfeksione "ne Tirane dhe interesi i saj kryesor eshte ne lidhje me studimin e anatomise trupore, sipas mendimit te saj cdo trup ka vecorite e veta, prandaj duhet shume kujdes ne krijimin e patronit, gjithashtu rol te rendesishem ka edhe bashkepunimi mes stilistes dhe personit .Materiali i lendes se pare eshte i zgjedhur me kujdes dhe pergjithesisht perdor mendafshin .

Ne pergjithesi, kur propozon modelin ka parasysh karakterin e klientit, ngjyren e lekures dhe te syve, , personalitetin e personit dhe patjeter vendin ku do te zhvillohet ceremonia, ambjent i jashtem apo i brendshem !
Interessen:
Interesat e mija jane kaq te ndryshme, sikunder eshte edhe vet jeta, jam njeri qe pershtatem me shume veshtiresi, me pelqen shoqeria e sinqerte,
Lieblingsmusik:
Me pelqejne te gjitha rrymat muzikore
Lieblingsfernseh- sendungen:
emisionet
"LIVE "
Lieblingsfilme:
Filmat romantike, nuk duroj dot filmat me lufte, dhe nuk mund te shikoj filma me ide fantastike,
Lieblingsbücher:
cfare do lloj libri qe me bie ne dore, nuk iken prej meje pa e lexuar, me pelqejne librat e botuara nga "Leo Bushkala, dr Mirjam Stopard, dhe kam dobesi Novelat e Diksonit
Lieblingszitate:
Liria ekziston deri ne momentin qe shqeteson tjetrin , me pak fjale nuk ka liri !
Über mich:
Jam person i cuditshem , nuk mund te futem ne kallupe , me pelqen te jetoj mes njerzish dhe respektin qe e jap pa kufij e pretendoj gjithashtu , s`me pelqejne njerzit qe qahen , nuk mund te bej shoqeri me njeres qe nuk kane humor dhe qe nuk buzeqeshin !Jam e lumtur me jeten time , detyren time ndaj zotit /natyres e kam realizuar !
Objektivi im :I lutem ZOTIT te me jape shendet dhe kurre te mos i behem bare kerkujt dhe aq me teper FEMIJEVE te mij!
Handynummer:
6936610142
Andere:
2107793133
Aktuelle Adresse:
PAPADIAMANTOPOULOU 56
ZWGRAFOU, Athens, Greece 15771
Webseite:
http://www.homefood.gr/wedding/services....Fustani që vesh Dodona!

Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Wed Dec 09, 2009 1:53 pm, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 7:06 pm


Modele greke në Atelenë e Dodona Qo0ses DAMPronarja Dodona Qose


Imagjinata DAMNgjyra KUQ-ZI


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Wed Nov 18, 2009 7:25 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Modele të reja mode nga Kreatorja Dodona Qose

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 7:17 pm
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 7:29 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 7:33 pm


Sic e shikoni prodhimet e mija jane akoma ne punishte , jane produkte te punuara nje e nga nje nuk kam asnje gje qe te jete ne treg , nuk do me pelqente kurre te merja dicka te gateshme dhe une vetem t`i ndryshoja pakez stilin ,jane krijime te krijuara me kujdes qysh nga projekti i modelit dhe deri ne perfundim te punes ! korrektesa me klientin dhe cilesia e larte jane simbolet e mija !
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 7:35 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 18, 2009 7:38 pm

Këto ishin vetëm disa nga modelet e modes së fundit nga stilistja Dodona Qose!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Galeria e Dodona Qoses "DAM" -Modele

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi